Get Adobe Flash player

Złote Herby 2017

3 marca br. w sali Domu Rzemiosła w Złotowie odbył się finał konkursu Powiatowego Godła Promocyjnego „Złoty Herb”. Organizatorem konkursu są Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie przy współpracy Burmistrza Miasta Złotowa.

Konkurs stwarza możliwość zaprezentowania i promocji firm z powiatu złotowskiego i Miasta i Gminy Łobżenica. Są to firmy rozwijające się, którym zależy na rozwoju regionu „Krajny Złotowskiej”, wspieraniu inicjatyw złotowskiego rzemiosła, lokalnej gospodarki i cennych projektów społecznych.

Do rozstrzygnięcia konkurs Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie powołał kapitułę w składzie:

Ryszard Wiśniewski – przewodniczący (Cech) i Anna Rogut – sekretarz (UM) oraz członkowie Małgorzata Chołodowska (UM), Kazimierz Łyjak (Cech), Edmund Sieg (Cech).

Nominacje i Złote Herby wręczali członkowie kapituły, członkowie Zarządu Cechu, radni Rady Miejskiej w Złotowie, posłowie Krzysztof Paszyk  i Marcin Porzucek, Prezes Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej Jerzy Bartnik, Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Burmistrz Miasta Złotowa Adam Pulit oraz Starszy złotowskiego  Cechu Karol Pufal.

O oprawę wokalno – muzyczną zadbał zespół „CHÓRtownia Uśmiechu” pod dyrekcją Tomasz Mendyka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotowie. Specjały kulinarne serwowała Restauracja „Milenium” Michała Wawrzyniaka.

Nominowani i laureaci:

Kategoria Produkcja:

Nominowani:

HAL SPAW SP. z. o. o

ENVI – FILTER POLAND Sp. z. o. o

Restauracja Folklor

Arma Firma Usługowo – Handlowa

Godło otrzymali:

Hal – Spaw Sp. z. o. o

Envi – Filter Poland Sp. z. o. o

Kategoria Handel

Nominacje:

Złotowska Spółdzielnia Handlowo- Produkcyjna

Firma Handlowa Maja

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łobżenica

Godło otrzymała:

Złotowska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna

Kategoria Usługi

Nominacje:

Usługowo- Handlowy Zakład Mechaniki A. Traczuk

Tomke Meble – Stanisław Tomke

Monika Design M. Ruta – Zygiel

Zacisze SP. Jawna

Zakład Usług Leśnych A. Stryszyk

Godło otrzymali:

Usługowo – Handlowy Zakład Mechaniki A. Traczuk

Tomke Meble – Stanisław Tomke

Kategoria Rolnictwo i Agrobiznes

Nominacje:

Gospodarstwo Agroturystyczne Furman

Folwark Hawaje

Peatco Sp. z o. o. o Kamień

Godło otrzymał:

Folwark Hawaje

Kategoria Zdrowy Złotów

Nominowani:

Estetica Clinic M. Zapilska – Pietreniak

Hipomedical Zabajka

UKS Football Academy

Godło otrzymał:

UKS Football Academy