Get Adobe Flash player

Członkowie

WYKAZ ZAKŁADÓW RZEMIEŚLNICZYCH ZRZESZONYCH

W CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W ZŁOTOWIE

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE

1. ARNDT Zdzisław P.H.U. Arndt Zdzisław
89-310 Łobżenica
ul. Złotowska 36
tel. 67 286 06 23
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. BRZEZIŃSKI Krystian ELEKTRON
Usługi Elektryczne
77-430 Krajenka
Wąsoszki 3a
tel. 606 750 908
( zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. BEDNAREK Krzysztof OMNIVENT Sp. z o.o.
ul. Sępoleńska 20
77-420 Lipka
tel. 67 266 54 02
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. CHAŁUBEK Grzegorz Usługi
Antenowo-Domofonowo-Elektryczne
77-420 Lipka
ul. Ogrodowa 17
tel. 602 665 812
e-mail grzegorzchalubek@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. KOWALSKI Robert EXPORT Sp.j.
77-400 Złotów
Królowej Jadwigi 36
tel. 67 265 09 19
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. KUCHARCZYK Zbigniew Usługowy Zakład Instalatorstwa
Elektrycznego
77-400 Złotów
ul. Jeziorna 24
tel. 602 355 882
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. KUCHARCZYK Karol Zakład Usług Elektrycznych
Elektroinstalator Kucharczyk
77-400 Złotów
ul. Jeziorna 24
tel. 608 017 145
e-mail elektroinstalator@o2.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianyxch)

8. PAŃCZYNIAK Rafał Usługowey Zakład Energetyczny
ENERGOROZRUCH
Ptusza 16
77-416 Tarnówka
tel. 600 203 379
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

9. SOBBEK Franciszek Zakład Produkcyjno – Usługowo-
Handlowy
77-400 Złotów
ul. Krzywoustego 13/20
tel. 67 349 13 69
504 052 831
e-mail: fsobbek@tlen.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

10. SUCHY Władysław „REDOM” Banach i Suchy
77-424 Zakrzewo
ul. Osmańczyka 25
tel. 602 754 703
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

11. TROJANOWSKI Grzegorz „GT – ELECTRIC”
77-400 Złotów
ul. Mokra 7b
tel. 692 015 010
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

12.. URBAŃSKI Zdzisław Usługi Elektroinstalacyjne
77-400 Złotów
ul. Ślusarska 8
tel. 606 739 276
e-mail elektrourbi@neostrada.pL
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

KOMINIARSTWO

1. RYBARCZYK Mirosław Zakład Kominiarski
89-310 Łobżenica
ul. Złotowska 60
tel. 67 286 06 12
(Zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. SZCZEPANIAK Jan Zakład Usług Kominiarskich
89-310 Łobżenica
Szczerbin 12
tel. 601 477 006
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

MECHANIKA POJAZDOWA

1. BURY PAWEŁ AUTO-BIS Spółka Cywilna
77-400 Złotów
ul. Powstańców 4
tel. 660 061 012
zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. CHYLEWSKI Karol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
„AUTO – CENTRUM”
Usługi i Handel
89-310 Łobżenica
ul. Rzemieślnicza 1
tel. 67 286 01 56
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. DZIEWIATOWSKI Piotr MOTODEX
77-400 Złotów
ul. Chojnicka 26
tel 67 265 30 55
e-mail: p.dziewiatowski@op.pl
www.motodex.zlotow.biz
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. FILIPIAK Grzegorz MECHANIKA POJAZDOWA
Głubczyn 35
77-430 Krajenka
tel. 604 962 531
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. GABRIEL Bogusław Usługowy Zakład Mechaniki
Pojazdowej
77-424 Zakrzewo
ul. Witosa 4
tel. 67 266 72 85
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. GACKOWIAK Piotr „AUTO – SERWIS”
89-300 Wyrzysk
Kosztowo 86C
tel. 782 080 411
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. GAŁĄZKA Wojciech Zakład Mechaniki i Blacharstwa
Samochodowego
89-310 Łobżenica
ul. Targowa 17
tel. 67 286 01 89
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

8. GARSZTKA Wincenty MECHANIKA POJAZDOWA
ul. Domańskiego 43/2
77-400 Złotów

9. GRAJ Piotr Zakład Mechaniki, Blacharstwa,
Lakiernictwa i Elektromechaniki
89-310 Łobżenica
ul. Targowa 9
tel. 67 286 00 05
e-mail: grajpiotr@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

10. GROCKI Jan Warsztat Samochodowy
77-424 Zakrzewo
ul. Witosa 6
tel. 67 266 71 39
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

11. GRUBA Grzegorz „AUTO-GRUBA” s.c.
77-400 Złotów
ul. Plażowa 8
tel. 67 265 27 60
e-mail: sklepautogruba@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

12. GRZELAK Piotr Zakład Mechaniki Pojazdowej
77-400 Złotów
ul. Łowiecka 29
tel. 67 263 77 55
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

13. Hallek Piotr MECHANIK
77-424 Zakrzewo
ul. Sportowa 6
tel. 604 172 123
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

14. KONICER Karol „KOTRANS” Przedsiębiorstwo
Usługowo-Handlowe
77-400 Złotów
ul. Staszica 4
tel. 67 263 36 85
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

15. KOWALSKI Piotr Z.U.H.P. Mechaniki Pojazdowej
„Auto-Kompleks-Lak”
77-424 Zakrzewo
ul. Dworcowa 21
tel. 67 266 70 62
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

16. KOWALCZYK Paweł Mechanika Pojazdowa V-TRONIC
77-400 Złotów
ul. Studzienna 3
tel. 509 487 333
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

17. KUBIŃSKI Bronisław Zakład Mechaniki Pojazdowej
77-400 Złotów
ul. Ślusarska 3
tel. 600 016 626
67 263 58 87
e-mail:kubinski_b@pila.home.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

18. MANIKOWSKI Piotr Zakład Mechaniki Pojazdowej
77-424 Zakrzewo
ul. Wojska Polskiego 9
tel. 67 266 72 91
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

19. MISIAK Andrzej Firma Motoryzacyjna „WERRA”
77-400 Złotów
ul. Boczna 9
tel. 663 254 323
e-mail: autoserwis36@vp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

20. MROTEK Andrzej Zakład Usług Mechanicznych
i Lakierniczych
Witrogoszcz Osada 13
89-310 Łobżenica
tel. 67 286 00 68
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

21. NOCULAK Maciej P.U.H. AUTO-MACIEK S.C.
77-400 Złotów
ul. Norwida 9
tel. 67 263 38 89
698 695 884
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

22. NOWAK Jerzy Zakład Usług Handlowych „SAJER”
77-416 Tarnówka
ul. Pocztowa 40
tel. 67 266 40 94
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

23. OLSZEWSKA Jolanta „AUTO-MOTO SOSNOWSKI”
ul. Złotowska 62
77-430 Krajenka
tel: 67 263 81 56
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

24. PACYK Artur Firma Usługowo-Handlowa
„AUTO-PROFIL”
77-400 Złotów
ul. Jeziorna 131
tel. 604 402 650
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

25. PIKULIK Krzysztof Zakład Mechaniki Pojazdowej
89-310 Łobżenica
ul. Złotowska 23B/9
tel. 781 300 204
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

26. RUDAWSKI Roman POMOC DROGOWA
Mechanika-Blacharstwo-Lakiernictwo
77-400 Złotów
ul. Chojnicka 8
tel. 67 265 00 00
e-mail Roman.rudawski@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

27. RYBACKI Szczepan Mechanika Pojazdowa
89-310 Łobżenica
ul. Targowa 5
tel. 67 286 00 93
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

28. SOSNOWSKI Henryk „AUTO-MOTO „
Zakład Usługowo Handlowy
77-430 Krajenka
ul. 30 Stycznia 11
tel: 67 263 81 56
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

29. SOSNOWSKI Marek Zakład Mechaniki Pojazdowej
77-430 Krajenka
ul. Wł. Jagiełły 29
tel. 67 263 84 08
e-mail: marek.sosnowski5@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

30. SZCZEŚNIAK Zofia „AUTO-PARK”
77-400 Złotów
ul. Chojnicka 57
tel. 67 263 40 10
www.autopark.com
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

31. WERRA Ryszard Firma Motoryzacyjna „WERRA”
77-400 Złotów
ul. Boczna 9
tel. 67 263 33 26
e.mail Ryszard.werra@pro.onet.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

32. WIŚNIEWSKI Ryszard ‘AUTO-CROSS”
77-400 Złotów
ul. Kujańska 5b
tel. 67 263 25 21
e-mail: Wiśniewscy@itpetro.com.pl

STOLARSTWO

1. BANACH Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
„JOKER”
77-400 Złotów
ul. Łowiecka 20
tel. 67 263 30 85
e-mail: pawelbana@wp.pl
www.meblejoker.of.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. BARAN Zbigniew P.P.H.U. „DREWMET” S.C.
77-430 Krajenka
Żeleźnica 17
tel. 67 263 88 97
606 136 171
e-mail: drewmetsc@wp.pl
www.drewmetsc.com.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. BLICHARZ Kazimierz Zakład Produkcyjno-Handlowy
‘ U KAZIA”
77-400 Złotów
ul. Szpitalna 13a
tel. 67 263 63 76
e-mail ukazia@op.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. DORSCH Kazimierz Zakład Stolarski
77-400 Złotów
ul. Domańskiego 52
tel. 67 263 23 34
e-mail: kaziudo@wp.pl.
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. GAPA Joanna Sklep Meblowy „RAJO”
ul. 600 Lecia 13
77-400 Złotów
tel. 67 263 54 08
( zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. GROSZCZYK Janusz Usługowy Zakład Stolarski
77-424 Zakrzewo
Drożyska Wielkie 16
tel. 67 266 71 31
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. JASTER Robert Zakład Drzewny „ROBPOL”
77-400 Złotów
Wielatowo 6
tel. 67 265 00 16
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

8. LANGE Konrad „STOLPOL” Lange i Wspólnicy
LANGE Roman 77-424 Zakrzewo
Drożyska Wielkie 49
tel. 67 266 73 40
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

9. MANIKOWSKI Andrzej Usługowy Zakład Stolarki
Budowlanej
77-424 Zakrzewo
ul. Towarowa 40
tel. 67 266 77 17
510 067 820
e-mail andrzejmanikowskizdstolar1@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

10. NOSEK Jacek Zakład Wielobranżowy ‚JACMAR“
Luchowo 8
89-310 Łobżenica
tel. 604 178 429
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

11. PAŁUCZAK Andrzej Przedsiębiorstwo Usługowo-
Handlowe
77-400 Złotów
ul. Murarska 2
tel. 67 263 43 36
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

12. PRZYTUŁA Krzysztof Zakład Stolarski
77-420 Lipka
Potulice Nowe 13
tel. 506 054 352
e-mail przytula.krzysztof.12@gmail.com
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

13. RADOWSKI Adam Zakład Stolarski
77-400 Złotów
ul. Zamkowa 91

14. RADZYMIŃSKI Sławomir P.P.H.U. „NOWATOR”
77-400 Złotów
ul. Kujańska 33
tel. 67 263 59 62
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

15. SZWEDA Tomasz Zakład Produkcyjno-Usługowo-
Handlowy „Szwed-Pol”
77-400 Złotów
Święta 102
tel. 606 618 296
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

16. WASIAK Kazimierz Zakład Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej
89-310 Łobżenica
ul. Wyrzyska 27a
tel. 67 286 00 17
e-mail milkamar@op.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

USŁUGI LEŚNE

1. CIEŚLAK Paweł Zakład Usług Leśnych
77-400 Złotów
ul. Sosnowa 5
tel. 67 263 78 41
(zakład szkolący pracownik…ów młodocianych)

2. PAWLAK Marek Zakład Usług Leśnych
77-400 Złotów
ul. Sosnowa 5
tel. 67 263 27 55
e-mail: uslugilesnezlotow@poczta.onet.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. SZCZOTKA Andrzej Zakład Usług Leśnych
77-400 Złotów
ul. Sosnowa 5
tel. 67 263 27 55
e-mail: zulzlotow@poczta.onet.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

CIESIELSTWO

1. CZARNOTTA Adam DACHMAN
77-424 Zakrzewo
Czernice 9
tel. 67 266 76 22
e-mail: dachman@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

ZŁOTNICTWO

1. KOTWICKI Norbert Pracownia Złotnicza
i Projektowania Biżuterii
mgr Norbert Kotwicki
77-400 Zlotów
ul. Boh. Westerplatte 1g
tel. 67 263 49 10
e-mail: biuro@kotwicki-art.pl

WULKANIZACJA

1. CICHOŃ Jarosław 77-400 Złotów
ul. Leśna

LAKIERNICTWO POJAZDOWE

1. KOWALSKI Marek Zakład Usługowo-Handlowy
Auto-Gumi-Lak
77-424 Zakrzewo
ul. Dworcowa 21
tel 67 266 70 62
(Zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. SEMIENIECKI Władysław Usługowo-Handlowy Zakład
Lakiernictwa Pojazdowego
77-400 Złotów
ul. Rzemieślnicza 23
tel. 502 536 780
e-mail: wsiemieniecki@o2.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA

1. SIEG Edward Usługowy Zakład
Elektromechaniki Pojazdowej
77-400 Złotów
ul. Królowej Jadwigi 81
tel. 67 265 39 88
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

MECHANIK OPERATOR MASZYN I POJAZDÓW ROLNICZYCH

1. BEŁKA Józef Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
„BEŁKA”
ul. Jeziorna 99
77-400 Złotów
tel. 67 263 50 62

2. DZBUK Cezary Przedsiębiorstwo Rolno-
Przemysłowe „ROLSAM”
Samborsko
64-915 Jastrowie
tel. 67 266 21 20
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. SCHIENKE Grzegorz „EUROMASZ” s.j.
77-420 Lipka
ul. 4 Dywizji Piechoty 10a
tel. 67 266 54 66
e-mail: biuro@euromasz.com.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. SOBIESZCZYK Roman Spółdzielnia Usług Rolniczych
89-310 Łobżenica
ul. Polna 6
tel. 67 286 01 28
e-mail: surlobzenica@o2.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

KUCHMISTRZOSTWO

1. GATZ Hanna Restauracja „PROMENADA” s.c.
ul. Panny Marii 3
77-400 Złotów
tel. 67 349 2030
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. GNIOT Krzysztof MAŁA GASTRONOMIA
77-430 Krajenka
ul. Domańskiego 8C
tel. 606 968 325
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. GRABEK Krystyna Bufet „SMAKOSZ”
77-400 Złotów
ul. Aleja Piasta 32
tel. 67 265 28 71
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. KLACZYŃSKA Katarzyna HIPOMEDICAL 2
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci
ZABAJKA 2 s.c.
ul. Widokowa 1
77-400 Złotów
tel. 67 264 11 98
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. MIŁKOWSKA Lucyna 77-400 Złotów
ul. Leśna 35A
tel. 663 596 939
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. PABIŃSKA Zuzanna HIPOMEDICAL
ZABAJKA
77-400 Złotów
Stawnica 33
tel. 67 263 20 02
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. PIEKUT Mariusz BAR TARGOWY
ul. Sienkiewicza 4
77-400 Złotów
tel. 602 328 095
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

8. WAWRZYNIAK Michał FIRMA U.P.H. „MILENIUM”
77-400 Złotów
ul. Szpitalna 31 D
tel. 67 265 18 18
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

ŚLUSARSTWO

1. BORYSIUK Władysław Przedsiębiorstwo Produkcyjno
FORNAL Piotr Handlowe „ KONMET” sp.j.
77-400 Złotów
ul. Kolejowa 11
tel. 67 263 34 63
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. ŁYJAK Kazimierz METSPAW
Produkcja, Handel, Usługi
77-400 Złotów
ul. Kolejowa 11
tel. 67 65 22 22
606 426 325
e-mail: metspaw@poczta.onet.pl

3. MŁYNARSKI Andrzej „UNAM”
77-400 Złotów
ul. Okrężna 2
tel. 67 263 52 33
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. MORDAL Henryk Usługowy Zakład Ślusarstwa
i Mechaniki Pojazdowej
77-400 Złotów
ul. Hubego 9
tel. 67 263 57 77

5. PIETRAS Zdzisław Usługowo Produkcyjny Zakład
Ślusarski
77-400 Złotów
ul. Polna 7
tel. 67 263 25 28
607 612 691
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. SIEBERS Marek Przedsiębiorstwo „MARKO”
HANDEL-Usługi-Produkcja-Transport
77-400 Złotów
Józefowo 2
tel. 67 263 26 75
603 302 675
e-mail: marko@marko.biz.pl
www.marko.biz.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. SOBBEK Piotr „KOW-MET”
Zakład Kowalsko-Ślusarski
77-400 Złotów
Święta 71
tel. 67 263 16 63
501 580 898
e-mail: komet@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W Budownictwie

1. CZERWIŃSKI Adam PERFECT INTETIORS
ul. Kolejowa 4
77-424 Zakrzewo
tel. 782 082 524
e-mail: perfectinteriors.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. DEJA Wojciech Firma Remontowo-Budowlana
77-400 Złotów
ul. Polna 19
tel. 67 263 36 62
606 259 14
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. DRĄG Karol Zakład Ogólnobudowlany
77-400 Złotów
ul. Kwidzyniaków 17
tel. 728 810 364
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. KOZERA Janusz Usługowy Zakład
Malarsko-Tapeciarski
77-400 Złotów
ul. Norwida 11/58
tel. 67 263 79 35
502 627 921
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. KOZERA Radosław Zakład Remontowo-Budowlany
ul. Norwida 11/58
77-400 Złotów
tel. 517 782 752
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. KUZIEMSKI Krzysztof Zakład Malarski
77-416 Tarnówka
Sokolna 42
tel. 663 646 020

7. LATANOWICZ Grzegorz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-
Usługowe „SKORBUD” s.c.
89-310 Łobżenica
ul. 1 Maja 17
tel. 67 286 00 17
e-mail: skorbut@skorbut.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

8. MATUSZYK Henryk Zakład Ogólnobudowlany
77-400 Złotów
ul. Szkolna 15/3
tel. 67 263 72 88
663 833 252
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

9. MATUSZYK Paweł Usługi Ogólnobudowlane
77-400 Złotów
ul. Dworaczka 12/5
tel. 506 425 128
e-mail: pawel10-1976@o2.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

10. MICHALSKI Rafał Usługi Ogólnobudowlane
77-400 Złotów
ul. Zamkowa 10
tel. 67 265 35 34

11. PIECHOCKI Waldemar Usługowy Zakład Ogólnobudowlany
77-400 Złotów
ul. Różeńskiego 6
tel 67 263 51 67
608 301 959
e-mail: waldek.uzo@vp.pl
)zakład szkolący pracowników młodocianych)

12. PIETRYKOWSKI Zenon „PEZET BUDOWLANIEC”
77-400 Złotów
ul. Kujańska 41
tel. 67 263 49 40
512 286 079
e-mail: malbud.zlotow@op.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianycxh)

13. PUFAL Karol Usługowy Zakład
Malarsko-Tapeciarski
77-400 Złotów
ul. Szpitalna 13
tel 602 55 89 24
e-mail: pufal_karol@o2.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

14. ZAWADA Eugeniusz Zakład Malarski
77-400 Złotów
ul. Nieznanego Żołnierza 3a
tel. 67 263 27 57
602 464 921
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

MURARSTWO- TYNKARSTWO

1. BŁOŃSKI Mirosław Zakład Remontowo-Budowlany
77-424 Zakrzewo
ul. Sportowa 6
tel. 600 457 948
e-mail: mirosław-blonski@o2.pl
zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. BRZEZIŃSKI Sebastian Zakład Ogólnobudowlany
„SEB-BUD”
ul. Jeziorna 9
77-424 Zakrzewo
tel. 692 212 55
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. FURMAN Mariusz Usługi Ogólnobudowlane
77-424 Zakrzewo
Wersk 17
tel. 693 942 569
e-mail: budfurman@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. JĘCZEŃ Leszek Zakład Ogólnobudowlany
64-965 Okonek
ul. Zdob. Wału Pom. 28
tel. 504 332 060
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. JOACHIM Dawid Usługi Ogólnobudowlane
ul. Browarna 2
89-310 Łobżenica
tel., 605 212 558
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. KOWALSKI Wojciech Przedsiębiorstwo Produkcyjno
Usługowe „SKORBUD” s.c.
89-310 Łobżenica
ul. 1-go Maja 17 tel. 67 286 0017
e-mail: skorbut@skorbut.pl
www.skorbut.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. KOWALSKI Zbigniew „MATER-BUD” Usługi Budowlane
77-430 Krajenka
ul. Różana 8
tel. 603 614 643
e-mail: master-bud@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. LIPONOGA Dariusz Zakład Ogólnobudowlany
77-424 Zakrzewo
ul. Spokojna 7
tel. 605 915 739
e-mail: Darek.umg@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

8. ŁASSA Roman Zakład Murarski
89-310 Łobżenica
ul. Walki Młodych 36
tel. 67 286 07 69
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

9. PAJĄK Karol Zakład Usług Budowlanych
77-400 Złotów
ul. Miła 2
tel. 67 263 50 49
e-mail: pajak_karol.zub@o2.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

10. PLAK Kamil Zakład Ogólnobudowlany
77-400 Złotów
ul. Rzemieślnicza 5
tel. 67 263 48 06
604 253 385
e-mail: danuta.plak@wp.pl
www.zakladbudowlany.p
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

11. SKUBIDA Dariusz Usługi Ogólnobudowlane „SKUBIDA“
77-400 Złotów
Sławianowo 33/14
tel. 664 526 163
e-mail: Dariusz.skubida@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

12. SOBCZYK Bogdan LAND & FORST
64-915 Jastrowie
ul. Konopnickiej 36
tel. 600 980 646

13. STEFANIAK Karol Usługi Ogólnobudowlane
89-310 Łobżenica
ul. Ogrodowa 5
tel. 784 419 223
9zakład szkolący pracowników młodocianych)

14. STOFROWSKI Tadeusz Usługowy Zakład Budowlany
77-400 Złotów
ul. Horsta 3
tel. 67 265 27 09
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

15. SZULEKA Robert Usługi Ogólnobudowlane
77-400 Złotów
ul. Sosnowa 4/8
tel. 67 265 39 45, 608 663 149
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

16. ZIĘBA-BŁASZKIEWICZ Agnieszka „RENOWACJA”
77-400 Złotów
ul. Hubego 15
609 021 555

17. ŻAK Jerzy Usługowy Zakład Budowlany
Skład Materiałów Budowlanych
77-400 Złotów
ul. Za Dworcem 7
tel 67 263 86 86
604 432 534
e-mail: jerzy.zak@onet.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

DEKARSTWO

1. TADYCH Henryk „NASZ DACH”
Usługowy Zakład Wielobranżowo-
Handlowy Dekarstwo-Blacharstwo
77-430 Krajenka
ul. Bydgoska 8a
tel. 67 263 83 47, 608 140 600
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

ZEGARMISTRZOSTWO

1. BUDEK Ryszard Zegarmistrz „TIK-TAK” Specjal
77-400 Złotów
ul. Wojska Polskiego 8
tel. 67 263 22 59

FOTOGRAFOWANIE

1. SZALA Andrzej FOTO – MARS
77-400 Złotów
ul. Cechowa 11
tel. 67 263 48 46

KAMIENIARSTWO

1. BARTOSZ Piotr FIRMA Bartosz PPHU
77-400 Złotów
ul. Chojnicka 13
tel. 67 263 26 13
e-mail: biuro@firmabartosz.pl

2. JAGODZIŃSKI Zenon NAGROBKI
77-400 Złotów
ul. Ślusarska 1
tel. 67 265 37 45
512 111 459

3. PIETRUSZKA Andrzej KAMIENIARSTWO
77-400 Złotów
ul. Stolarska 2
tel. 67 263 36 65
604 291 446
e-mail: pietruszka@neostrada.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

TAPICERSTWO

1. TOMKE Stanisław Usługowy Zakład Tapicerski
77-424 Zakrzewo
ul. Złotowska 19
tel. 67 266 72 00
606 458 762
e-mail: s.tomke@hotmail.com.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. CHAŁUBEK Andrzej TRANSVER Sp. z o.o.
ul. Leśna 4
77-424 Zakrzewo
tel. 67 263 33 82
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

ELEKTROMECHANIKA CHŁODNICZA

1. STAWSZYŃSKI Leszek Firma Usługowo-Handlowa
„ELDOM SERWIS”
77-400 Złotów
Plac Kościuszki 8/5
tel. 67 263 27 19
e-mail: eldomserwis.zlotow@vp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

BIURO RACHUNKOWE

1. WRONA Jolanta Obsługa Biurowa DUET
77-400 Złotów
ul. Cechowa 11
tel. 67 263 22 17
e-mail: duetsc@wp.pl

2. ZIĘBA Halina Obsługa Biurowa DUET
77-400 Złotów
ul. Cechowa 11
tel. 67 263 22 17
e-mail: duetsc@wp.pl

INSTALATORSTWO SANITARNE I CO

1. DRÓBKA Radosław Zakład Instalacyjny
„Ciepło – Gaz”
89-310 Łobżenica
Kościerzyn Mały 43
tel. 600 223 214
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. GŁADYSZ Hieronim Zakład Robót Instalacyjno-
Inżynieryjnych
77-400 Złotów
ul. Sosnowa 6
tel. 67 263 39 64
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. GROCHOWSKI Leon Usługowy Zakład Hydrauliczny
„HYDRO-LEGAL”
77-424 Zakrzewo
ul. Spokojna 3
tel. 67 266 71 64
604 276 320
e-mail: hydrolegal@op.pl

4. ŁAŃSKI Zdzisław Zakład Instalatorstwa Sanitarnego
i C.O. „MONTER”
77-400 Złotów
ul. Krzywoustego 13/12
tel. 67 263 43 28
601 332 791
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. RUTA Mariusz P.H.U. HYDRO – MAR
64-915 Jastrowie
ul. Ludowa 12
tel. 606 325 626
e-mail: hydro.mar@wp
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. STEFANIAK Karol Usługi Ogólnobudowlane
ul. Ogrodowa 5
89-310 Łobżenica
tel. 784 419 223
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

PIEKARSTWO

1. MIEDZIŃSKI Tomasz CHRUPEK P.P.H.U. Sp.j.
ul. Zamkowa 26
77-400 Złotów
tel. 67 265 26 11
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. PALUCH Henryk PIEKARNIA
64-916 Lędyczek
ul. Kopernika 16
tel. 67 263 12 97
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. STACHNIK Longin PIEKARNIA
77-400 Złotów
Obrońców Warszawy 3
tel. 67 263 28 53

4. STEPNOWSKA Hanna Piekarnia „HANIA”
ul. Szkolna 3
89-350 Miasteczko Krajeńskie
tel. 600 078 396
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. TARAPACKI Jerzy Zakład Rzemieślniczy
PIEKARNIA
77-430 Krajenka
ul. Złotowska 8
tel. 67 263 82 79
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

RZEŹNICTWO – WĘDLINIARSTWO

1. ŁOBODA Joanna MASARNIA Sp.j.
WI ŚNIEWSKI Zbigniew Radawnica ul. Młyńska 9
77-400 Złotów
tel. 67 265 92 92
e-mail: masarnia@masarniaradawnica.pl
Krajanka.w.w.masarnia.masarniaradawnica.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. BANNACH Benedykt „BENO”
77-430 Krajenka
Podróżna 75
tel. 67 263 0310
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

CUKIERNICTWO

1. ADAMCZAK Michał „DUKAT”
77-400 Złotów
ul. Pasterska 1
tel. 67 263 29 94
608 364 551
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. JEZIOREK Andrzej Własne Wyroby Cukiernicze
64-915 Jastrowie
ul. Żymierskiego 2
tel. 67 266 27 17
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. LEWANDOWSKI Jan CUKIERNICTWO s.c.
77-400 Złotów
Wojska Polskiego 4
tel. 67 263 29 15
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. TOJZA Anna CUKIERNIA „Capri”
77-400 Złotów
ul. Wojska Polskiego 25
tel. 67 263 27 58
e-mail: cukierniatojza@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. TOJZA Józef CUKIERNIA „Capri”
77-400 Złotów
ul. Wojska Polskiego 25
tel. 67 263 27 58
e-mail: cukierniatojza@wp.pl

6. TOMKE Franciszek Zakład Cukierniczy
Cukiernictwo
77-424 Zakrzewo
ul. Osmańczyka 42
tel. 67 266 73 69
604 770 908
e-mail:biuro@cukiernia-tomke.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. TUSCHIK Jan PIEKARNIA-CUKIERNIA
„Tuschik” sp.j.
77-420 Lipka
ul. Gajowa 20
tel. 67 266 52 54
602 497 185
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

FRYZJERSTWO

1. DUBAJ Łukasz Hollywood Styl
ul. Wawrzyniaka 3/6
77-400 Złotów
tel. 696 308 314
e-mail: stylistalukasz@poczta.fm
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

2. GLUGLA Beata Salom Fryzjerski Damsko-Męski
ul. Wojska Polskiego 28
77-424 Zakrzewo
tel. 607 521 505
3. GOSZCZYŃSKA Sylwia P.H.U. Wizaż
77-400 Złotów
ul. Boh. Westerplatte 5
tel. 67 265 19 75
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. KALLA Joanna Salon Fryzjerski „LOOK”
77-310 Debrzno
ul. Przechodnia 9b
Tel. 605 385 8822
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. KURLANDT Roman SALON ROMAN
ul. 4 Dywizji Piechoty 21
77-420 Lipka
tel. 67 266 50 49
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. LIS Teresa Usługi Fryzjerskie
77-400 Złotów
Boh. Westerplatte 2
tel. 67 263 77 52
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. LITWIŃSKA Edyta Studio Fryzjersko-Kosmetyczne
P.P.H.U. Export-Import
89-310 Łobżenica
ul. 1-go Maja 6
tel. 67 286 01 17
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

8. LENKIEWICZ Emilia Salon Fryzjerski „AWANGARDA”
ul. Cechowa 12
7-400 Złotów
tel. 783 142 445
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

9. MAJSZCZYK Marta Studio Fryzjerskie PRESTIŻE
ul. Żymierskiego 15
64-915 Jastrowie
tel. 889 993 095

10. MOSKAL Wiesława Zakład Fryzjerski
89-310 Łobżenica
ul. 1-go Maja 3
tel. 67 286 05 18
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

11. SAROSIK Anna Salon Fryzjerski „ClASSIC”
77-400 Złotów
ul. Królowj Jadwigi 11
tel. 67 265 25 15
e-mail: sarosikanna@asta24.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

12. SŁOMIAN Ewa Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne
„GALAKTYK”
Plac Wolności 13
77-400 Złotow
tel. 781 300 002
e mail Ewa-natalia 86@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

13. STAWISZYŃSKA Anna Zakład Fryzjerski
77-400 Złotów
ul. Boh. Westerplatte 6
e-mail: stawiszania@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

14. STYCHLERZ Hanna Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
64-965 Okonek
ul. Niepodległości 25
tel. 67 266 91 10
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

15. SZMYT Katarzyna Salon Fryzjerski „TRENDY”
89-310 Łobżenica
Luchowo 116D
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

16. TETZLAFF Aneta „ANETA”
Studio Fryzur
77-400 Złotów
ul. Kwiatowa 12
tel. 662 101 692
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

17. ZIARNIK Wiesława Zakład Fryzjerski Damsko-Męski
„Wenus”
89-310 Łobżenica
Plac Zwycięstwa 9
tel. 67 286 05 46
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

HANDEL

1. BARABASZ Iwona Sklep Wielobranżowy „RARYTAS”
Plac Wolności 6
89-320 Wysoka
tel. 692 490 868

2. BETAŃSKA Ewa P.H.U. „BETAŃSKI”
77-420 Lipka
ul. Spokojna 18a
tel. 67266 50 61
e-mail: phubetanski@poczta.onet.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

3. BREJWO Jerzy FIRMA HANDLOWA „MAJA”
77-400 Złotów
ul. Sienkiewicza 4
tel. 67 263 53 16
e-mail: jerzybrejwo@gmail.com
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

4. BRZEZIŃSKA Anna Sklep Wielobranżowy
77-424 Zakrzewo
ul. Osmańczyka 2
tel. 67 266 72 12, 697 557 022
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

5. CARIUS Beata Sklep Wielobranżowy „ELDOM’Sp.j.
77-400 Złotów
ul. Grochowskiego 11
e-mail: eldom_zl@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

6. DAMPC Maria Sklep –Artykuły Przemysłowe
77-400 Złotów
ul. Sienkiewicza 4
506 829 226
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

7. DOMOŃ Bogumiła Sklep Ogólnoprzemysłowy
„TUPTUŚ”
77-400 Złotów
Plac Paderewskiego 8
(zakład szkolący pracowników młodocianych) tel: 67 265 39 25

8. FIRLEJ Emilia „EMI-POL”
Handel Eksport-Import
77-400 Zlotów
ul. Sloneczna 24
e-mail:emiliafirlej@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych) tel: 782 927 467

9. GRAM Waldemar Przedsiębiorstwo Handlowe „GRAM”
77-400 Złotów
ul. Boh. Westerplatte 7a
tel. 67 263 42 24
607 070 199
e-mail grawa14@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

10. GROCHOWSKA Genowefa Handel Artykułami Przemysłowymi
77-400 Złotów
ul. Sienkiewicza 4
tel. 67 263 13 77
793 651 024
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

11. GÓRNIAK Piotr Sklep Ogólno-Przemysłowy
ul. Wojska Polskiego 22
77-400 Złotów
tel. 605 897 676
693 145 853
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

12. HELT Damian Skład Handlowy Szkła i Porcelany „ANNA”
ul. Domańskiego 7
77400 Złotów
tel. 698 688 926
( zakład szkolący pracowników młodocianych)

13. JADZIEWICZ Marzena Firma Handlowa „MAGDA”
77-400 Złotów
ul. Witosa 33
tel. 602 104 970
e-mail: marzena.jadziewicz@neostrada.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

14. KOWALSKA Barbara P.H. Kowalska Barbara Krystyna
77-400 Złotów
ul. Sienkiewicza 4
tel 67 263 52 29
(zakład szkolący pracowników młodocianyc

15. KRÓL Ryszard Zakład Młynarsko-Piekarniczo-Handlowy
„U KRÓLA”
ul. Młyńska 3
64-915 Jastrowie
tel. 67 266 2977
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

16. KWAŚNIEWSKA Urszula Sklep Rybno-Warzywny „JACEK”
77-400 Złotów
ul. Kościelna 4
tel. 67 263 36 53
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

17. KWAŚNIKOW Izabela Przedsiębiorstwo Handlowe
77-400 Złotów
ul. Wojska Polskiego 23
tel. 67 263 78 57
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

18. KWAŚNIKOW Dariusz AUTOSZLIFIERNIA PAWŁOWSKI
77-400 Złotów
ul. Plażowa 33
tel. 604 245 028
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

19. KLUPŚ Janusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
„Fachman”
UL. Boczna 13
64-915 Jastrowie
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

20. MARIASIK Wioleta Sklep Spożywczo-Przemysłowy
„AGATKA”
64-965 Okonek
ul. Wojska Polskiego 9
tel. 607 371 901
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

21. PAJĄK Wojciech PHU BUD-MAX PAJĄK
77-400 Złotów
ul. Norwida 7b
tel. 67 263 34 54
e-mail: budmaxzlotow@wp.pl
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

22. PALICKA Sylwia Sklep Spozywczo-Przemysłowy s.c.
77-400 Złotów
ul. Zamkowa 72A
tel. 67 265 10 52

23. PLUTA Adam Handel Art.Spożywczo
Przemysłowymi
64-915 Jastrowie
ul. Wojska Polskiego 3
tel. 67 266 30 89
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

24. PRANKE Andrzej P.H.U. ‘MEBLOMAX’
77-400 Złotów
ul. Staszica 7
tel. 67 265 00 77
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

25. RUMMLER Beata Księgarnia „BECIA”
77-400 Złotów
ul. Sienkiewicza 4
tel. 67 263 58 09
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

26. SIEDLECKA Anna TS BUD
Materiały i Usługi Budowlane
77-400 Złotów
ul. Ks.dr B. Romańskiego 6A
tel. 67 263 35 74
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

27. SŁUPIKOWSKA Adela Sklep Spożywczy
ul. Szpitalna 16
77-400 Złotów
tel. 607 426 987
28. SZOPIŃSKI Piotr Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
„SZOPIŃSCY”
77-424 Zakrzewo
ul. Dworcowa 13
tel. 67 266 71 06
(zakład szkolący pracowników młodocianych)

29. WITKOWICZ Stanisław AGROWIT
77-400 Złotów
ul. Spichrzowa 1
tel. 67 263 27 34
e-mail: wozwit@wp.pl

USŁUGI TRANSPORTOWE
1. FIEDUREK Anna Firma Transportowo-Usługowa
„FIEDY-TRANS”
77-400 Złotów
ul. Leśna 32
tel. 505 019 211